Ettevõttest

Gymmic ettevõteOleme kasvav pereettevõte, me armastame aktiivset eluviisi, jõutreeninguid ja väärtustame kvaliteetset aega oma pere ja sõprade seltsis.  Gymmic’u tootearenduses ja ehituses on kaasa löönud kõik kolm pereliiget.

Henrik – olles eelnevalt aastate jooksul planeerinud ja arendanud mitmekümneid  MyFitness ja Gym! spordiklubisid üle terve Baltikumi – tekkis idee luua oma mikrojõusaal – Gymmic

Laura – hinnatud ja klientide poolt kiidetud personaaltreener. Ka tema lahutamatu elu osa on treeningud ja aktiivne eluviis.

perepoeg Hermes – juba sünnist saadik on ta pidanud vanematega trennides kaasas käima ja oskab nüüdseks nii mõnegi harjutuse hantlitega ette näidata.

Trennifanaatikutest perekonna probleemiks oli see, et tihti ei olnud aega sõita spordiklubisse ja samuti polnud võimalik ka last kaasa võtta. Unistus oma kodusest jõusaalist on neil alati mõtetes eksisteerinud. Aga kuidas lahendada soov rajada oma kodune jõusaal, kui arhitektuurne lahendus pole sellega eelnevalt arvestanud või Sul pole kodu jõusaaliks sobivat vaba ruumi? Ja nii sündiski GYMMIC

EttevõttestGymmic on mikrojõusaal Sinu enda kodus ja Sinu vajadustele vastav – loodud inimestele, kes hindavad privaatsust ja mugavust.

Tänu Gymmic’ule on Sul võimalus treenida kvaliteetselt sisustatud jõusaalis ja seda kodust lahkumata, säästes niimoodi ka sõiduks kuluvat aega ja energiat.

Gymmic’ud oleme loonud merekonteinerisse, sest see on üheaegselt stiilne ja jõuline ning vajadusel saad oma Gymmic’u kerge vaevaga ümber kolida uude meelepärasesse asukohta.

Kõik meie mikrojõusaalid on kvaliteetselt sisutatud ja hästi läbimõeldud planeeringuga.
Gymmic’u lahendused on heaks kiidetud tunnustatud personaaltreenerite poolt.

Meie eesmärk on luua mitmekülgseid jõusaalide lahendusi, pakkudes juba välja töötatud valmis lahendusi, kui ka erilahendusi. Läheneme igale oma kliendile personaalselt, et saaksime Sulle pakkuda Sinu unistuste jõuruumi Sinu enda kodus.

Kui tunned, et Sinu koduhoovist on puudu täpselt üks Gymmic, siis anna meile endast märku ja räägime täpsemalt!

© 2023 gymmic.com | kodulehe tegemine vvunk